Hallitus tiedottaa

16.06.2020

Janne Nevalainen ja Veikko Dammert ovat 12.6.2020 ilmoittaneet eroavansa seuran hallituksesta. Erot tulivat välittömästi voimaan.

Veikko hoitaa katsastuspäällikön tehtäviä kesäkuun loppuun saakka. Tehtäviä hoitaa siitä lähtien tilapäisesti Satu Lehesmaa.

Talkooasioissa pyydetään kääntymään hallituksen jäsenten puoleen tehtävänjaon mukaisesti. Minitalkootehtävien lista on edelleen voimassa ja tehdyistä suorituksista ja suorittaneista jäsenistä voi ilmoittaa toimistoon Merjalle.

Hallitus sopii keskuudessaan eronneiden jäsenien tehtävien jaosta.

26.06.2020Ajankohtaista ennen lomia
16.06.2020Hallitus tiedottaa
05.06.2020Poikkeusajan ohjeet ja suositukset veneilijälle
03.06.2020Ravintola avaa 4.6.
18.05.2020Huolehdi vanhoista akuistasi
17.05.2020Pehmeiden myrkkymaalien käyttö Sirpalesaaressa kielletään 2023 alkaen
12.05.2020Hallituksen kokoukset 7-8/2020
07.05.2020Merikarhu-infot siirretty syksyyn
06.05.2020PURSI 2/2020 on ilmestynyt
04.05.2020Sammutintarkastus 9.5.

Siirry arkistoon »